NescafeAis.Com http://www.nescafeais.com Isu semasa,Politik,Hiburan,Sukan,Automotif,Pelajaran Fri, 03 Jul 2015 01:21:25 +0000 en-US hourly 1 http://wordpress.org/?v=4.2.2 2 Maut Seorang Cedera Diserang Babi Hutan DI Segamat [GAMBAR] http://www.nescafeais.com/2-maut-seorang-cedera-diserang-babi-hutan-di-segamat-gambar/ http://www.nescafeais.com/2-maut-seorang-cedera-diserang-babi-hutan-di-segamat-gambar/#comments Fri, 03 Jul 2015 01:19:46 +0000 http://www.nescafeais.com/?p=11384 (Visited 824 times, 112 visits today)]]> http://www.nescafeais.com/2-maut-seorang-cedera-diserang-babi-hutan-di-segamat-gambar/feed/ 0 GST kad tambah nilai prabayar dikekalkan http://www.nescafeais.com/gst-kad-tambah-nilai-prabayar-dikekalkan/ http://www.nescafeais.com/gst-kad-tambah-nilai-prabayar-dikekalkan/#comments Thu, 21 May 2015 02:50:32 +0000 http://www.nescafeais.com/?p=11381 (Visited 525 times, 1 visits today)]]> http://www.nescafeais.com/gst-kad-tambah-nilai-prabayar-dikekalkan/feed/ 0 VIDEO:- Berpesta Curi Barang Mangsa Kemalangan http://www.nescafeais.com/video-berpesta-curi-barang-mangsa-kemalangan/ http://www.nescafeais.com/video-berpesta-curi-barang-mangsa-kemalangan/#comments Wed, 13 May 2015 03:34:18 +0000 http://www.nescafeais.com/?p=11377 (Visited 808 times, 1 visits today)]]> http://www.nescafeais.com/video-berpesta-curi-barang-mangsa-kemalangan/feed/ 0 JPJ Parking Kereta Sesuka Hati, “Abang Tak Saman Ke?” http://www.nescafeais.com/jpj-parking-kereta-sesuka-hati-abang-tak-saman-ke/ http://www.nescafeais.com/jpj-parking-kereta-sesuka-hati-abang-tak-saman-ke/#comments Wed, 13 May 2015 02:48:02 +0000 http://www.nescafeais.com/?p=11373 (Visited 389 times, 1 visits today)]]> http://www.nescafeais.com/jpj-parking-kereta-sesuka-hati-abang-tak-saman-ke/feed/ 0 Harga Rokok Naik 1 April 2015 http://www.nescafeais.com/harga-rokok-naik-1-april-2015/ http://www.nescafeais.com/harga-rokok-naik-1-april-2015/#comments Wed, 25 Mar 2015 02:08:41 +0000 http://www.nescafeais.com/?p=11368 (Visited 2,701 times, 1 visits today)]]> http://www.nescafeais.com/harga-rokok-naik-1-april-2015/feed/ 0 Tips Mencari Wanita Terbaik Menggunakan Matematik Oleh Al Khawarizmi http://www.nescafeais.com/tips-mencari-wanita-terbaik-menggunakan-matematik-oleh-al-khawarizmi/ http://www.nescafeais.com/tips-mencari-wanita-terbaik-menggunakan-matematik-oleh-al-khawarizmi/#comments Mon, 23 Mar 2015 04:21:24 +0000 http://www.nescafeais.com/?p=11361 (Visited 1,161 times, 1 visits today)]]> http://www.nescafeais.com/tips-mencari-wanita-terbaik-menggunakan-matematik-oleh-al-khawarizmi/feed/ 0 VIDEO: Rider Biadab Ludah Pekerja Petronas Dikenalpasti http://www.nescafeais.com/video-rider-biadab-ludah-pekerja-petronas-dikenalpasti/ http://www.nescafeais.com/video-rider-biadab-ludah-pekerja-petronas-dikenalpasti/#comments Thu, 19 Mar 2015 00:48:40 +0000 http://www.nescafeais.com/?p=11357 (Visited 9,508 times, 1 visits today)]]> http://www.nescafeais.com/video-rider-biadab-ludah-pekerja-petronas-dikenalpasti/feed/ 1 Kesukaran Mohon Tukar, Sebabkan Guru Bakal Bercerai http://www.nescafeais.com/kesukaran-mohon-tukar-sebabkan-guru-bakal-bercerai/ http://www.nescafeais.com/kesukaran-mohon-tukar-sebabkan-guru-bakal-bercerai/#comments Tue, 17 Mar 2015 04:52:38 +0000 http://www.nescafeais.com/?p=11352 (Visited 6,488 times, 1 visits today)]]> http://www.nescafeais.com/kesukaran-mohon-tukar-sebabkan-guru-bakal-bercerai/feed/ 0 VIDEO:- Punca Dua Lelaki Belasah Seorang Pakcik Di Jalan Bako http://www.nescafeais.com/video-punca-dua-lelaki-belasah-seorang-pakcik-di-jalan-bako/ http://www.nescafeais.com/video-punca-dua-lelaki-belasah-seorang-pakcik-di-jalan-bako/#comments Tue, 17 Mar 2015 04:48:53 +0000 http://www.nescafeais.com/?p=11349 (Visited 1,133 times, 1 visits today)]]> http://www.nescafeais.com/video-punca-dua-lelaki-belasah-seorang-pakcik-di-jalan-bako/feed/ 0 Kerana Gaji Rendah, 3 Keluarga Kakitangan Awam Berhimpit Duduk Serumah http://www.nescafeais.com/kerana-gaji-rendah-3-keluarga-kakitangan-awam-berhimpit-duduk-serumah/ http://www.nescafeais.com/kerana-gaji-rendah-3-keluarga-kakitangan-awam-berhimpit-duduk-serumah/#comments Mon, 16 Mar 2015 07:49:33 +0000 http://www.nescafeais.com/?p=11346 (Visited 5,603 times, 1 visits today)]]> http://www.nescafeais.com/kerana-gaji-rendah-3-keluarga-kakitangan-awam-berhimpit-duduk-serumah/feed/ 0